نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش تجهیزات هوشمند مدارس ( راه اندازی مدارس هوشمند )

 

 

هوشمند سازی مدارس | راه اندازی مدرسه هوشمند

مدرسه هوشمند، هوشمند سازی مدارس،تجهیزات هوشمند،مدرسه الکترونیکی،مدارس هوشمند،هوشمند ساز مدارس

هوشمندسازی مدارس در نهایت به رشد همه جانبه دانش ‌آموزان از قبیل رشد ذهنی، جسمی، عاطفی و روانی، ارتقای توانایی‌ها و قابلیت ‌های فردی، تربیت نیروی انسانی متفکر و آشنا به فناوری، ارتقای مشارکت مردمی، منجر می شود.
قرن۲۱ به سمتي مي‌رود كه اكثر مشاغل به دانش و مهارتهاي رايانه‌اى نياز خواهند داشت. ورود به اين عرصه به نوع جديدي از آموزش نياز دارد كه با آموزش سنتي كنوني بخصوص آنچه هم اكنون در مدارس ايران در جريان است همخواني ندارد. مدتي است برخي كشورهاي جهان به تاسيس مدارس الكترونيكى يا آنچه در کشور ما مصطلح شده مدارس هوشمند دست زده و کلاسهای خود را به تجهیزات هوشمند مدارس تجهیز نموده اند.
در مدارس هوشمند سیستم های هوشمد سازی مدارس از قبیل وایت بردهای هوشمند و ویدئو پرژکشن در نحوه تدريس و ارزشيابي تاثير مي‌گذارد . در این کلاسها تدریس بصورت مالتی مدیا بوده و انتقال مفاهیم راخت تر و در زمان کمتری صورت می گیرد. در ضمن با بکار گیری این تجهیزات هوشمند استاد تسلط بیشتری بر روی مطالب و همچنین انتقال مطالب خواهد داشت .

یکی از این تجهیزات هوشمند سازی مدارس وایت برد هوشمند VosaBoard  می باشد. کمپانی Vosa این تخته ای هوشمند را در جهار تکنولوژی متفاوت و متناسب با سلیقه های مختلف طراحی و تولید کر ده است . جهت مقایسه این سه تکنولوژی به صفحه برد هوشمند مراجعه ویا با واحد فروش شرکت (تلفن : 88492097)تماس حاصل فرمایید. 
 
صفحه اصلی
محصولات

 

ویدئو پروژکتور

 

 

برد هوشمند

 

 

کپی برد

 

 

پرده نمایش

 

 

سیستم کنفرانس

 

 

ویژوالایزر

 

 

اورهد پروژکتور

 

 

اسلاید پروژکتور

 
ارتباط با ما
درباره ما
تازه ها

 

جهت مشاوره،اطلاعات بیشتر و نحوه خرید  با واحد فروش  تماس حاصل فرمایید.

تلفن : 88929926

 


 
 

 

هوشمند سازی مدارس